rozwiń zwiń

Dyskusje o książce Piórka prawie wszystkie

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytaliśmy w weekend – podsumowanie 2022 roku
@Cleopatrapl bardzo dziękuję, to wpis sprzed roku, tym bardziej miło, w tym roku już ósma 🧡 I też będzie czytane! Haha
2048
16 tyg. temu
Czytamy w weekend
Ja sie zaglebiam w swiat Walii. Swietna ksiazka, ktorej niestey tutaj jeszcze nie ma: "Bred of Heaven" Jasper Rees. O walijskich korzeniach i o tym jak determinacja sprawia ze mozemy osiagnac wszystko! Duzo informacji o Walii jakiej jeszcze nie znalam. Schodzi mi z czytaniem dluzej niz zwykle bo nie moge sie oprzec googlowaniu wiekszosci informacji - czy to geograficznych...
1 rok temu
Jakie książki znaleźliście pod choinką? Pochwalcie się swoimi prezentami!
Pod choinką znalazłam "purpurowe serca" T. Wakefield, "matki przodem" J. Mokosa - Rykalska, "więzień nieba" oraz "gra anioła" C. Ruiz Zafón 😊
1 rok temu
Poszukuję ksiażęk (I kwartał 2018)
Nie mogę napisać na pw, bo wyskakuje brak uprawnień http://lubimyczytac.pl/brak-uprawnien
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (marzec 2018)
Sprzedam książki z gatunku kryminał/horror/fantasy/post-apo. Wszystkie w bardzo dobrym stanie, raz czytane lub (wstyd przyznać) zupełnie nowe. 20zł/szt (przesyłka wliczona)  Dawca Dawca  Opowieści o pilocie Pirxie Opowieści o pilocie Pirxie
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (luty 2018)
Przepraszam, nie zauważyłam wątku z marca już poprawiam , dziękuje za zwrócenie uwagi ;)
Pokazuje 6 z 19
Zobacz kolejne