Zgłosuj na książki roku 2017

Angielski z Franklinem

Wydawnictwo: Debit
Lenka

Angielsko-polski słownik obrazkowy, przeznaczony dla przedszkolaków i dzieci w młodszym wieku szkolnym. Każde hasło słownika opatrzono uproszczoną wymową, ilustracją oraz przykładowym zdaniem angielskim, wraz z tłumaczeniem na polski. Liczne zagadnienia opracowano osobno (np. części ciała), dodano wykaz czasowników nieregularnych oraz indeks, będący słownikiem polsko-angielskim. Hasła, tekst i ilustracje przygotowano na podstawie książek o żółwiu Franklinie. Ponad 1000 haseł.

źródło opisu: Wydawnictwo Debit, 2004

źródło okładki: zdjęcie autorskie