The Battle of Mogadishu

Wydawnictwo: Ballantine Books
The Battle of Mogadishu
angielski
Krathor

Inne spojrzenie na wydarzenia z dnia 3 października 1993 roku, które miały miejsce w Mogadishu, stolicy Somalii rozdartej przez wojnę domową. W zasadzie jest to kilka spojrzeń, gdyż książka to zbiór wspomnień żołnierzy różnych formacji którzy brali udział w tzw. bitwie o Mogadishu. Poznajemy wydarzenia które nie zostały opisane w książce "Blackhwak Down" Marka Bowdena. Dla zainteresowanych tymi wydarzeniami, amerykańskimi siłami specjalnymi czy tzw. military operations other than war - pozycja obowiązkowa.

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!