From Dusk Till Dawn

yaoi
komiksy
japoński
Emi

Eisuke właśnie przekonuje zwyczajną dziewczynę do zagrania głównej roli w filmie porno. I pewnie by mu się udało, gdyby nie Clarence - mdlejący obcokrajowiec o iście anielskim wyglądzie. Nie wie skąd jest, nie wie kim jest, jednak chce, by Eisuke nakarmił go i zabrał do domu. Eisuke nie jest typem faceta, który szybko przywiązuje się do ludzi, jednak z jakiegoś powodu Clarence zagości w jego życiu na dłużej. Porachunki mafijne są, spiski też, podejrzany patos w opisie Clarence na miejscu.. Trochę przypomina dramat Szekspira, ale może nie skończy się tak samo?

juniorka | 2017-03-08
green_artist | 2016-09-25