Love Neko

manga, yaoi, fantasy, komedia
komiksy
japoński
Emi

Po kolejnym ciężkim dniu w pracy, Eiji znudzony swoim samotnym życiem siada przed komputerem i zaczyna serfowac po internecie, gdzie znajduje reklamę, atrakcyjnego robota - moe ubranej tylko w skąpy fartuszek. Skuszony wizją ślicznej dziewczyny z kocimi uszkami witającej go w progu, gdy wróci do domu - kupuje go. Jednakże zamiast niej dostał chłopca, który jest agresywny, zboczony i niesamowicie zaborczy.

źródło okładki: http://www.amazon.co.jp

Akemi | 2014-03-09
Przeczytana: 07 marca 2014

Z pewnością nie jest to manga dla kogoś, kogo mógłby razić motyw romansu między człowiekiem i robotem, oraz dorosłym mężczyzną i nastoletnim chłopcem. Dla mnie to przede wszystkim zabawne, urocze i przesłodkie yaoi. Z kocimi uszkami (i ogonkiem!) w tle.

książek: 1972
Julia | 2017-09-16