8372075220
sieci elektroenergetyczne
technika

Praca zawiera podstawową terminologię, aspekty przetwarzania informacji, opis metod zarządzania zasobami majątkowymi i ryzykiem kooperacji. Podano w niej również opis strategii wyboru i obsługi urządzeń w elektroenergetyce, koszty cyklu życia urządzeń, ocenę stanu urządzeń, skutki uszkodzeń, techniki uzyskiwania danych i wspomagania decyzji. Ponadto omówiono podstawowe aspekty niezawodności elementów i systemów.

źródło opisu: Oficyna Wydawnicza Politechniki Warszawskiej, 2004

źródło okładki: http://www.wydawnictwopw.pl/