New English Zone 1 Student's Book. Podręcznik dla szkoły podstawowej

Książka jest przypisana do serii/cyklu "New English Zone". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Oxford University Press
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
New English Zone 1 Student's Book
9780194623384
angielski
Mylengrave

Nowe czteroczęściowe wydanie kursu zachowuje wszystkie kluczowe elementy poprzedniej edycji, czyli klarowny układ, stopniowe wprowadzanie materiału, precyzyjnie dobrany kontekst oraz dużą liczbą ćwiczeń. W New English Zone są nowi bohaterowie, nowe sekcje Culture Zone, nowe piosenki i rymowanki, gry językowe, ćwiczenia dla uczniów z dysleksją, CD-ROM i inne.

źródło opisu: Oxford University Press, 2006

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Mylengrave | 2013-03-09
Na półkach: Przeczytane, English

Sympatyczne początki
Naprawdę dobry podręcznik, dobrze przemyślany, super się z niego uczy, a i uczniowie go lubią, z zapałem wykonują wszystkie ćwiczenia. Podoba mi się, że polecenia są zarówno po angielsku jak i po polsku. Jest dużo obrazków, wszystko jest kolorowe, estetyczne, dla czwartej klasy naprawdę nie ma tu rzeczy za trudnych, są jakieś bardziej rozwijające ćwiczenia, gdzie muszą się wykazać kreatywnością, ale w każdej klasie znajdzie się ktoś, kto je wykona bez pomocy nauczyciela. Bardzo podobają mi się ramki, w których są podane ważne informacje w języku polskim, uczniowie ich nie przegapią, kiedy będą się uczyć do testu, poza tym łatwiej będzie im skojarzyć materiał, który akurat przyswajają. Są piosenki, są tabelki do uzupełniania, wykreślanki i innym tym podobne. Naprawdę polecam, jedyny minus to oczywiście cena.
Plusy
- atrakcyjny design
- dobrze napisana
- łatwość zrozumienia
- do wielokrotnego czytania
- przyciąga uwagę
- informacyjna
- wysoka jakość wykonania
-...