Dyskusje o książce Rzeźnia numer pięć

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Książka z książki
Z pierwszego wpisu tej gry: „Zabawa polega na tym, że piszemy tytuł książki w którym znajduje się słowo z tytułu poprzednika.”    Mówi się. Porady językowe profesora Bralczyka Mówi się. Porady językowe profesora Bralczyka
11 godz. temu
17 wielkich amerykańskich powieści
Przyznam, że ten wybór jest beznadziejny. Przez trzy z tych książek ledwie przebrnęłam, a jedną w postaci ebook wyrzuciłam przez okno z samochodu, bo tak mnie znudziła. Sięgnijcie do literatury amerykańskiej pierwszej połowy XX w zamiast pisać bzdetne teksty na temat tych szmir. Mam wrażenie, że za ten ranking zapłacili wydawcy książek aktualnie zalegających magazyny,...
3 lata temu
52 ksiązki
jakby ktoś chciał sprzedawać przeczytane książki i ma fejsa zapraszam do grupy sprzedażowej https://www.facebook.com/groups/382776902296851/ :)
5 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Listopad 2018)
 Hardy, twardy, najlepszy Hardy, twardy, najlepszy
Czytamy w weekend
"Poświatę" oraz "Farbę" przeczytałam, oceniłam, polubiłam. Dziś wczytałam się w  Lusterko, ramię, kierunkowskaz Lusterko, ramię, kierunkowskaz od uroczej Czarnej Owcy, powinnam jutro skończyć. Następnie doczytam czwartą powieść z jednotomowego zbioru  Patrick Melrose
Pokazuje 6 z 38
Zobacz kolejne