XIXe siècle. Les grands auteurs français du programme

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Collection Lagarde et Michard". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Bordas
9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
9782040162160
francuski
MaiTakeru

L'anthologie par excellence

* Le plus grand choix d'extraits d'œuvres littéraires.
* Un classement chronologique offrant une vue d'ensemble de chaque siècle.
* Une collection de référence.

źródło opisu: http://www.editions-bordas.fr/ouvrage/lagarde-et-michard-xixe-siecle

źródło okładki: http://www.lilolivres.fr/en/scolaires/29301-lagard...»

MaiTakeru | 2013-02-12
Przeczytana: 31 stycznia 2013

Zgodnie ze słowami wydawcy :) jest to w rzeczy samej świetna antologia - nic, tylko polecić! Duży wybór pięknych utworów autorstwa twórców zarówno dobrze znanych przeciętnemu polskiemu czytelnikowi, jak i tych dopiero "do odkrycia".
Jest co odkrywać!

(Brak dziesiątej gwiazdki z uwagi na to, że w starszych wydaniach tej pracy - a takie wpadło mi w ręce - jest trochę edytorskich błędów. W nowszych są one zapewne wyeliminowane.)

Galahad | 2013-07-14
IwonaB | 2013-07-03