Le camion-poubelle de Marcel
śmieciarka
Ag2S

Historyjka, dzięki której dziecko może identyfikować się z bohaterem i puścić wodze swojej fantazji. Na końcu tej ślicznie ilustrowanej książeczki mały Czytelnik znajdzie zagadki oraz miejsce na wklejenie własnej fotografii – teraz i On może jeździć śmieciarką Jarka!

źródło opisu: http://www.olesiejuk.pl/

źródło okładki: http://www.olesiejuk.pl/

książek: 2009
palalela | 2019-08-14
Na półkach: Przeczytane, Dziecionkowe
Przeczytana: 14 sierpnia 2019

O ciężkiej pracy Jarka i jego śmieciarki w formie rymowanego wierszyka.

Maria Tarczyńska | 2015-02-11
Przeczytana: 11 lutego 2015

Moje 10 miesięczne dziecko jest teraz chore i musi mieć inhalacje. Nie jest łatwo utrzymać na miejscu małego brzdąca ale wierszowane historyjki z serii Mały Chłopiec mi w tym pomagają. Wierszyk jest fajny - sensowny i dość rytmiczny. Miło, że książeczki przedstawiają tak różne zajęcia jak np śmieciarza. Ilustracje są ładne i córeczce się podobają. Format odpowiedni dla dzieci chyba trochę starszych niż moje - muszę jej pomagać ją trzymać i przewracać strony. Okładka gruba, miękka i zaokrąglona na rogach. Strony twarde, śliskie też zaokrąglone. Bezpieczne i możliwe do przetarcia po obślinieniu :P