Dyskusje o książce Hartland. Pieszo przez Amerykę

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (MARZEC 2021)
Dziękuję - już zauważyłam, może uda mi się kupić :-)
3 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Sierpień 2018)
Bardzo miło wspominam lekturę  Doktor Sen i jak sobie dawkowałam tę książkę żeby za szybko jej nie skończyć ;) muszę kiedyś wrócić do niej i do "Lśnienia" :)
5 lata temu
Poszukuję książek (I kwartał 2017)
Szukam! Kupie lub wymienie!  Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć. Oryginalny scenariusz Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć. Oryginalny scenariusz
20315
Czytamy w weekend
Na "młodzieżowe fantasy" to już metryka nie puszcza a i oczy nie przyswajają formy :) Ale dzięki wielkie bo byłem krok od zakupu !
7 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (wrzesień 2016)
Nie mogę się już doczekać! Mam nadzieję, że szybko uwiną się z realizacją zamówienia i lada moment będę mieć "Słowika" w swoich rękach. Ebook z tego co widzę jest już dostępny: http://www.publio.pl/slowik-kristin-hannah,p148419.html
Czytamy w weekend
 Słowa światłości Słowa światłości Weekend w Rosharze, sponsorowany przez Brandona Sandersona. Atmosfera gorąca więc na rozgrzenie nic nie jest potrzebne :)
Pokazuje 6 z 11
Zobacz kolejne