Dyskusje o książce Lekcja życia

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Najbrzydsze okładki książek
Mam ogromny niesmak przy tej okładce. Chodzi o tą mine i poze, ja wiem, że ona została zrobiona specjalnie w taki sposób, że to wyraz artystyczno-markietingowy, ale dla mnie jest brzydka. Warto dodać, że nic nie mam do Pani na zdjęciu jest dla mnie neutralna:  Mam wątpliwość Mam wątpliwość
3 lata temu
Wstaw książkę
To są odpowiedzi na jakieś przedpotopowe pytania. Według regulaminu, którego jak widać nie czytałaś, odpowiadamy w turach po 10 osób, ostatnia, 10., wymyśla nowe pytania. Te najnowsze znajdziesz na poprzedniej stronie - zapraszam do odpowiedzi i podania swoich pytań. :)
4 lata temu
Księżyc w literaturze, czyli jak to jest, że autorzy piszą o czymś, czego nie rozumieją
Przy okazji powtórek z klasyki odkopałam błąd księżycowy, który kiedyś mnie zirytował, ale którego nie potrafiłam po czasie odnaleźć. Jak się okazało, nie mogłam znaleźć, bo tę akurat książkę czytałam pożyczoną, teraz mam własną, to już mi księżycowe cudactwo nie ucieknie. Science-fiction, planeta mająca jedno słońce i aż cztery księżyce. Z których jeden porusza się dość...
5 lata temu