Warto wiedzieć... Marihuana

83-918515-6-7
marihuana
popularnonaukowa
Filip

Książka "Warto wiedzieć..." o marihuanie wyjaśnia czym jest używanie marihuany oraz jak wygląda życie osoby od niej uzależnionej. Pokazuje także, jakie szkody może wywołać nałóg narkotykowy nie tylko w życiu osoby uzależnionej, ale także, jaki wpływ wywiera on na rodzinę, przyjaciół i życie społeczne osoby uzależnionej. Książka zawiera również informacje o historycznych początkach produkcji i przemytu marihuany oraz kwestiach prawnych dotyczących narkotyków.

Filip | 2012-09-25

Wiadomości bardzo ogólnikowe, niewiele nowego dowiedziałem się czytając tę książkę. Być może jest ona skierowana do osób, które po raz pierwszy słyszą słowo marihuana, lecz mimo wszystko publikacja ta powinna zawierać więcej informacji. W tej postaci jest "słaba".

| 2017-09-27
zarzio | 2016-06-28