Tworzenie stron WWW. Biblia. Wydanie III

Wydawnictwo: Helion
9 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Creating Web Sites Bible, Third Edition
978-83-246-2116-3

Poznaj największe sekrety tworzenia stron WWW i rozkręć własny e-biznes! Zaprojektuj i zbuduj własną stronę WWW! Przyciągnij rzesze użytkowników! Rozkręć swój e-biznes! Jeśli chcesz zbudować własną stronę WWW lub sklep internetowy, potrzebujesz odpowiednich narzędzi oraz rzetelnej wiedzy, jak je wykorzystać. Wszystko to zapewni Ci książka, którą trzymasz w rękach. Znajdziesz tu...

Poznaj największe sekrety tworzenia stron WWW i rozkręć własny e-biznes!

Zaprojektuj i zbuduj własną stronę WWW!
Przyciągnij rzesze użytkowników!
Rozkręć swój e-biznes!

Jeśli chcesz zbudować własną stronę WWW lub sklep internetowy, potrzebujesz odpowiednich narzędzi oraz rzetelnej wiedzy, jak je wykorzystać. Wszystko to zapewni Ci książka, którą trzymasz w rękach. Znajdziesz tu praktyczne informacje odnośnie tego, jak krok po kroku stworzyć stronę, przykłady architektury prawdziwych aplikacji, a także interesujące materiały dodatkowe, zapewniające kontekst dla poznawanych zagadnień. Nauczysz się m.in. języka HTML i JavaScript oraz zrozumiesz, jak wykorzystać multimedia i blogi. Dzięki temu obszernemu podręcznikowi tworzenie stron WWW nie będzie miało przed Tobą żadnych tajemnic!

Książka "Tworzenie stron WWW. Biblia. Wydanie III" stanowi kompleksowe źródło wiedzy na temat projektowania witryn, umieszczania ich w sieci WWW, uaktualniania i wykorzystania w e-biznesie. Trzecie wydanie zostało wzbogacone o liczne przykłady tworzenia witryn WWW przy użyciu HTML -- można je zastosować jako model dla własnej strony. Zostały tu również dodane nowe rozdziały, dotyczące technologii XHTML, XML, RSS i AJAX. Z tym podręcznikiem szybko nauczysz się projektować i budować wyjątkowe strony internetowe, umieszczać witryny w Internecie oraz promować je w taki sposób, aby przyczyniały się do rozwoju Twojego e-biznesu.

HTML i JavaScript
Tabele, ramki i formularze
Określanie stylu stron WWW przy użyciu CSS
XHTML, XML i AJAX
Wyszukiwanie, tworzenie i wzbogacanie grafiki w sieci
Tworzenie sklepu
Umieszczanie witryny w sieci
Uaktualnianie witryny i RSS
Reklama i blogi
Multimedia

Zaprojektuj, zbuduj, zarabiaj!

źródło opisu: http://helion.pl/ksiazki/tworzenie-stron-www-bibli...(?)

Wszystko tłumaczone dokładnie i w miarę przystępnie. Książka zawiera zarówno instrukcje w przestarzałej wersji jak i nowsze, bazujące na stylach.

Krzysztof Młodawski | 2015-01-18
Chaoticreader | 2016-11-23