Budownictwo z technologia 2

Wydawnictwo: WSiP
83-02-08140-X
technika
Bob

W książce omówiono roboty murarskie, wykonywanie ścian, schodów, stropów, dachów i ich pokryć. Ponadto omówiono zagadnienia fizyki budowli, izolacje, systemy budownictwa uprzemysłowionego i roboty montażowe oraz stolarkę i ślusarkę budowlaną. Podręcznik dla uczniów technikum i szkoły policealnej, zawód: technik budownictwa. Książka pomocnicza dla liceum technicznego o profilu kształtowania...

Podręcznik dla uczniów technikum i szkoły policealnej, zawód: technik budownictwa. Książka pomocnicza dla liceum technicznego o profilu kształtowania środowiska.

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!