Konstrukcje budowlane 2: Wytrzymałość materiałów

Wydawnictwo: WSiP
83-02-07604-X
technika
Bob

Podręcznik do przedmiotu konstrukcje budowlane dla uczniów pięcioletniego i trzyletniego technikum, zawód technik budownictwa, a także słuchaczy szkoły policealnej, zawody: technik architekt oraz technik budownictwa. Polecamy go również uczniom liceum technicznego o profilu kształtowanie środowiska. no w nim podstawowe wiadomości z wytrzymałości materiałów. Przedstawiono obliczanie przekrojów elementów poddawanych różnym rodzajom obciążeń. Omówiono także metodę sił rozwiązywania układów statycznie niewyznaczalnych oraz linie wpływu. Treści informacyjne w każdym rozdziale uzupełniono przykładami obliczeń. ze ;Statyką budowli" książka zastępuje dotychczasowy podręcznik ;Mechanika budowli" tej samej autorki.

Bob | 2012-07-22
Przeczytana: czerwiec 2009