Konstrukcje Budowlane 4 :Konstrukcje Stalowe

Wydawnictwo: WSiP
83-02-07597-3
technika
Bob

W podręczniku omówiono cechy konstrukcji stalowych, ich zastosowanie w budownictwie, sposoby ochrony przed korozją i ogniem, gatunki, odmiany i podstawowe właściwości stali oraz wyroby z niej. Podano metody wymiarowania elementów konstrukcji i ich połączeń. Wiadomości teoretyczne wzbogacono opisem różnych rozwiązań konstrukcyjnych oraz przykładami obliczeniowymi. Podręcznik do przedmiotu...

Podręcznik do przedmiotu konstrukcje budowlane dla uczniów kl. IV pięcioletniego technikum w zawodzie technik budownictwa, kl. II trzyletniego technikum, a także słuchaczy szkoły policealnej w zawodach: technik architekt oraz technik budownictwa. Polecany również uczniom liceum technicznego o profilu kształtowanie środowiska oraz studentom wydziałów budowlanych i architektury uczelni technicznych.
Wraz z Posadowieniem budowli, konstrukcjami murowymi i drewnianymi oraz Konstrukcjami z betonu książka zastępuje dotychczasowy podręcznik Konstrukcje budowlane tych samych autorów.

Bob | 2012-07-22
Przeczytana: czerwiec 2009