Zgłosuj na książki roku 2017

Wydawnictwo: Axel Springer Polska
En ny sjanse
romans, saga norweska
Amanda

Astri zgadza się wyjść za Tronda Helgebakka, choć on formalnie jest jeszcze mężem Synnøve, ale liczy na rychły z nią rozwód. Nieoczekiwanie akuszerka i jej ukochany spotykają się w hotelu w Kristiansund i spędzają tam noc. Tymczasem Oline Øya zostaje napadnięta i dotkliwie poraniona przez Kari Knatten, kochankę Nilsa Nordigarna. Tylko dzięki szybkiej pomocy Ditleffa i Astri, Oline udaje się uratować.

- A więc pamiętasz mnie, Nils? Powiem ci, że gdyby to ode mnie zależało, przymknąłbym cię wtedy w zakładzie.

Nils rozejrzał się nerwowo po kompanach, oczy mu pociemniały.
- Co ten doktorek gada?
- Mówi, że jesteś stuknięty - zarechotał Olve.

źródło opisu: Axel Springer Polska, 2011

fredala | 2014-10-25