Ilustrowana encyklopedia szkolna. Biologia

Wydawnictwo: Res Polona
8 (7 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
DICTIONARY OF BIOLOGY
biologia

w tej ( nawet chudej ) encyklopedii jest opisana biologia są tematy : - ( kolor żółty ) zagadnienia wstępne , odnoszące się do wszelkich żywych organizmów - (kolor niebieski) botanika - nauka o zwierzętach -(kolor zielony ) zoologia - nauka o zwierzętach - ( kolor czerwony ) nauka o człowieku (niektóre stwierdzenia tej części można odnieść również do najbliższych człowiekowi pod...

w tej ( nawet chudej ) encyklopedii jest opisana biologia są tematy :

- (kolor niebieski) botanika - nauka o zwierzętach

-(kolor zielony ) zoologia - nauka o zwierzętach

- ( kolor czerwony ) nauka o człowieku (niektóre stwierdzenia tej części można odnieść również do najbliższych człowiekowi pod względem biologicznym przedstawicieli świata zwierzęcego z grupy kręgowców ( można je znaleźć na stronie 113)

- (kolor czarny) zagadnienia ogólne o charakterze przekrojowym ,odnoszące się do wszelkich organizmów żywych. Podsumowujące wykazy i tabele , związane z wieloma wcześniej omawianymi tematami .

polecam tę encyklopedię (książkę) ponieważ zawiera bardzo przydatne informacje . Polecam ;) !
(zdjęcia sama wykonywałam okładki więc nie zbyt wyszły bo wycinałam tło ale starałam się aby była okładka)

źródło okładki: skan własny

Łukasz | 2013-07-03

Miałem kiedyś tę książkę. Była świetna. Wiem, że zagranicą zostały wydane również inne encyklopedie w serii Usborne, np. matematyki, fizyki czy chemii.

Mała aktualizacja: zakupiłem wydanie tej książki oraz encyklopedii chemii z tej serii na brytyjskim portalu i muszę powiedzieć, że wspomnienia wróciły a na dodatek wszystko po angielsku..., jak ktoś lubi, bo ja tak.

wspaniała encyklopedia opowiada o świecie wspaniałej naszej kochanej przyrody