Świat pod mikroskopem

Through the Microscope
83-218-0930-8
biologia
Pistacia

"Świat pod mikroskopem" przedstawia ukrytą stronę natury. Bada wszystko, co znajduje się w nas i wokół nas, a czego nie możemy dostrzec gołym okiem. Ukazuje piękno i złożoność różnych części roślin i zwierząt - oka owada, liścia, embriona. Jasne i proste rysunki i teksty towarzyszą fotografiom, wykonanym zarówno pod mikroskopem świetlnym, jak i pod skomplikowanymi mikroskopami elektronowymi. W książce zamieszczono instrukcje posługiwania się mikroskopem, aby pomóc Czytelnikom w samodzielnym odkrywaniu niewidzialnej gołym okiem strony życia. Książka jest wspaniałym przewodnikiem po cudach ukrytego świata.

[opis wydawcy]

martynosia | 2013-08-28