Strach i oczekiwanie

Cykl: Akuszerka (tom 9)
Wydawnictwo: Axel Springer Polska
Jordmoren - Frykt og forventning
BigHeartMade

"Akuszerka" to pełna dramatów opowieść o życiu i śmierci, o miłości i zdradzie, o trudnych wyborach i spełnianiu marzeń. Jest rok 1927. Dwudziestoletnia Astri musi zdecydować, jaki zawód chciałaby w życiu wykonywać. Ojciec dziewczyny nalega, by została lekarką, ale Trond, chłopak Astri, wspiera ją i namawia, by spróbowała zrealizować własne marzenie, marzenie, które pielęgnowała w sobie od dzieciństwa.

źródło okładki: http://www.literia.pl/577044,Ksiazki_Opowiadania_Akuszerka-Tom-9.html

fredala | 2014-09-13
Na półkach: Przeczytane, Saga Akuszerka