978-83-7207-777-6
ekonomia, makroekonomia
biznes, finanse
Kinga

Książka zawiera podstawowe ustalenia dotyczące makroekonomii, podzielone na pięć głównych części. Są to: pojęcia makroekonomiczne, polityki: pieniężna i fiskalna, równowaga makroekonomiczna, stosunki z zagranicą oraz wzrost gospodarczy. Opis teoretyczny idzie w parze z szeroką prezentacją statystycznego opisu omawianych zjawisk gospodarczych w praktyce, która powinna studiującym ułatwić przyswojenie pojęć i twierdzeń o charakterze abstrakcyjnym.

lfc_1892 | 2017-07-04
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2017