Dyskusje o książce Tako rzecze Zaratustra

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytamy w weekend
Jak widać, kilka osób i tu zbłądziło - taki powrót do przeszłości 😏 Dzięki za rekomenadcje - Rivers of Babylon mam na oku od jakiegoś czasu. A na razie -w przyszłych planach mam jeszcze świeży stosunkowo zakup Ruska klasyka Zapowiada się ciekawie i z humorem.
34 tyg. temu
32 pytania, czy będziesz umiał na nie odpowiedzieć?
Siedem :) 1. Czy miło wspominasz podstawówkę?Byłam w dwóch (rodzice stwierdzili, że w połowie powinnam zmienić, czemu? Do tej pory nie wiem :p) i obie miło wspominam 2. Masz/miałeś_aś jakieś zwierzęta domowe? Jeśli tak, to jakie?Mam 2 kotki. 3. Ulubiony i znienawidzony przedmiot szkolny?Matematyka i fizyka4. Jakie masz zainteresowania?Książki, rower i opalanie5. Gdzie...
44 tyg. temu
52 książki w 2020 roku
61/82    Mężczyzna z silosu Mężczyzna z silosu
1 rok temu
Czytamy w weekend
Uważam, że Coben nie jest dla mnie wolę jednak innych autorów, którzy tworzą ciekawe kryminały. Chciał za dużo opowiedzieć i wyszla mu mdla i mało wymagajacq fabula
3 lata temu
Czytamy w weekend
Dziś:  Córeczka Córeczka A może jutro uda się zacząć  Wszystkie nasze tajemnice Wszystkie nasze tajemnice
3 lata temu
Czytamy w weekend
Nie czytałem JESZCZE Diuny, ale jest na mojej liście i czuję, że mi się spodoba. Obejrzałem ostatnio starą ekranizacje i byłem zszokowany jak bardzo mnie rozczarowała. Ale jestem ciekaw Twojej opinii. Bardziej niż fryzura Stinga może rozpraszać jego goła klata :P
4 lata temu
Pokazuje 6 z 13