Gigant 2/2008: Stara Kopara

Wydawnictwo: Egmont Polska
kaczor donald, humor, przygoda
komiksy
Dominik

Co zrobić, by świecić przykładem, wzbudzając podziw i szacunek młodzieży? Zostać operatorem koparki! Nie, to nie żart, a całkiem poważne wyzwanie, zwłaszcza dla Donalda. Kopara opadnie wam do kapcia, gdy zobaczycie, jak walczy za dźwigniami pewnej mechanicznej bestii! Ta i inne historie w najnowszym numerze Giganta, zatytułowanym Stara kopara. 256 stron komiksowych historii o Kaczorze Donaldzie, Myszce Miki i innych disneyowskich bohaterach.

źródło opisu: Egmont Polska, 2008

źródło okładki: https://www.sklep.gildia.pl/

Dominik | 2012-03-10

Jeden z moich ulubionych tomów GIGANTA. Zdecydowanie warte przeczytania dla fanów Kaczorka :)

Blurry | 2017-06-16
Przeczytana: 17 czerwca 2017