zarządzanie outsourcingiem informatycznym

Wydawnictwo: Wydawnictwo Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu
biznes, finanse

Książka przedstawia kompleksowe ujęcie outsourcingu informatycznego unikatowe w polskiej literaturze przedmiotu. Wybór zagadnienia ma związek z rosnącym znaczeniem outsourcingu, wynikającym z kierunków rozwoju współczesnych organizacji, a przede wszystkim z rozwojem koncepcji organizacji-sieci, której idea polega na koncentrowaniu w sobie jedynie podstawowych umiejętności dających przewagę konkurencyjną i wydzielaniu na zewnątrz organizacji wszystkich czynności, które mogą zostać wykonane taniej

książek: 2056
agnieszka92 | 2016-04-11