Dyskusje o książce Cała prawda o planecie Ksi

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
5 książek na nowy rok
Moja 5, to:  - Nasz bieg z przeszkodami: o wrażliwości i inności  Nasz bieg z przeszkodami. O wrażliwości i inności Nasz bieg z przeszkodami. O wrażliwości i inności    - Jesteś wystarczająca: jak przestać się porównywać i być sobą   Jesteś wystarczająca. Jak przestać się porównywać i być sobą
17 tyg. temu
Czytelnicze podsumowanie 2022 roku
Ah, no dobrze, więc tę przygodę ma już Pani za sobą. Może więc ,,Golemem'' Macieja Płazy i ja się zainteresuję, bo widzę, że wiele wskazuje tutaj na nietuzinkową opowieść. Cieszę się, że udało mi się zachęcić, bo czas z Hermannem Hesse na pewno nie będzie straconym. : )
1 rok temu
52 książki w 2022 roku :-)
Małe podsumowanie 2022 roku książek - 66  komiksów - 50   warte uwagi:   Cienie Nocnego Targu Cienie Nocnego Targu   Licho nie śpi Licho nie śpi   Shiki #11 Shiki #11
Czytamy w weekend
Ta powieść mnie zauroczyła ,pochłonęła od samego początku ,piękna , wzruszająca.Polecam.
Czytamy w weekend
Dawno mnie nie było, ale już nadrabiam zaległości! Ten weekend zapowiada się u mnie ebookowo.     Oddech Oddech    Historia przemocy Historia przemocy  Między bukami echa mają gęstość krwi Między...
52 ksiązki
jakby ktoś chciał sprzedawać przeczytane książki i ma fejsa zapraszam do grupy sprzedażowej https://www.facebook.com/groups/382776902296851/ :)
5 lata temu
Pokazuje 6 z 7