Konkursy LubimyCzytać.pl
Oficjalna grupa serwisu LubimyCzytać.pl. W grupie tej przeprowadzamy rozmaite książkowe konkursy z bardzo ciekawymi nagrodami. Aby uczestniczyć w konkursach LubimyCzytać.pl trzeba być zapisanym do tej grupy.
918779 czytelników
2142 dyskusji
130745 wypowiedziPokaż ostatnią
[Trwa do 31 sierpnia] Noc Księgarń: wygraj kilkadziesiąt książek do czytania nocą!

Noc Księgarń: wygraj kilkadziesiąt książek do czytania nocą!

Czy znasz autorskie, niezależne księgarnie, działające w okolicy twojego zamieszkania? Często kupujesz tam ksiażki? Za co je cenisz? Udaj się do jednej z nich i zrób w niej zdjęcie, będące odpowiedzią na powyższe pytania.

Nie wiesz, gdzie znaleźć niezależną, kameralną księgarnię? Za podpowiedź może ci posłużyć lista kameralnych księgarń biorących udział w akcji Noc Księgarń, dostępna tutaj

Dwa najciekawsze zdjęcia, wykonane w niezależnej księgarni (tj. niebędącej częścią dużych ksiegarń sieciowych) zostaną nagrodzone I i II nagrodą – pakietem książek ufundowanych przez partnerów akcji Noc Księgarń. 
 

 
Regulamin
  • Konkurs trwa od 13 do 31 sierpnia włącznie. W konkursie mogą wziąć udział jedynie osoby posiadające adres korespondencyjny w Polsce. Wyniki zostaną opublikowane w pierwszym tygodniu września 2019.
  • Zgłaszając zdjęcie do Konkursu, uczestnik Konkursu oświadcza i potwierdza, że przedmiotowa ilustracja jest jego własnością i została wykonana przez niego samego lub osoby trzecie oraz, że przysługują mu prawa autorskie do tych ilustracji, w tym prawo do wysyłania ich na Konkurs.
  • Zdjęcie zgłoszone do Konkursu musi być wykonane w niezależnej księgarni, niebędącej częścią ogólnopolskich sieci księgarń.
  • Prace powinny zostać umieszczone bezpośrednio w wątku konkursowym. Powinny spełniać następujące wymagania: Maksymalna waga zdjęcia wgrywanego bezpośrednio do serwisu - 100 KB. Maksymalna szerokość - 300px. Format pliku graficznego: .jpg. Możecie również umieścić zdjęcie na zewnętrznym serwerze i wkleić link do niego w komentarzu, używając w komentarzu kodu [img] tutaj wstaw link do grafiki [/img]. Pamiętajcie, aby usunąć spacje z kodu.
  • Powyższa specyfikacja nie dotyczy zdjęć umieszczanych na zewnętrznych serwerach. Ich wymiary mogą się różnić.
  • Każdy użytkownik może zgłosić tylko jedną pracę.
  • Zwycięzców wybiera administracja serwisu lubimyczytać.pl oraz organizatorzy akcji Noc Księgarń biorąc pod uwagę takie cechy, jak oryginalność, poczucie humoru, itd.
  • Decyzja wyboru laureatów jest nieodwołalna. Z laureatami skontaktujemy się poprzez serwis lubimyczytać.pl. Dane osobowe uczestnika (imię, nazwisko, adres korespondencyjny i numer telefonu) przetwarzane będą przez administratora serwisu lubimyczytać.pl w celu przeprowadzania konkursu, wysyłki nagród oraz analizy i statystyki. Dane osobowe zwycięzcy mogą zostać przekazane w celu wysyłki nagrody partnerowi konkursu – OSDW Azymut. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
  • Adres i numer telefonu zwycięzcy powinien zostać nadesłany do dwóch tygodniu od daty ogłoszenia wyników konkursu. Po tym terminie administracja lubimyczytać.pl dopuszcza wybór kolejnego laureata lub nieprzyznanie nagrody.
 
liczba postów na stronie: 
książek: 61
niepoważnyja
23-08-2019 17:36
Ta księgarnia prawie każdego dnia, była przeze mnie mijana w drodze do domu. Lecz rok temu, postanowiłam po raz pierwszy odwiedzić to skromne, ale magiczne miejsce. Nie zawiodłam się! Od tamtej pory, odwiedzam ją każdego tygodnia. Klimat tego miejsca jest niepowtarzalny!

Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 0
introvert
25-08-2019 12:40
W Złotych Tarasach, na samym dole, schowana w kącie stoi @ksiegarnia_autorska . To księgarnia, która swoim klimatem odpędza pośpiech panujący za jej wejściem. Mamy tu elektroniczny kominek, kolorową kanapę, witające nas od progu przepiękne, składane kartki okolicznościowe; sam wystrój przypomina bardziej domową bibliotekę, niż lokalny sklep. Nawet akcesoria idealnie wpasowują się w klimat tego miejsca. Nie ma kiczu, blichtru – jest za to bezpieczna przystań dla każdego, kto kocha książki (które notabene są w świetnym stanie, czego często nie można powiedzieć o popularnych sieciówkach).
(Jakość zdjęcia wynikiem wymagań konkursowych - w razie potrzeby dysponuję oryginałem, chętnie wyślę).

Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie
Moderatorzy
zgłoś błąd zgłoś błąd