Patricia Simpson

Patricia Simpson dorastała w zachodniej Montanie, gdzie kupno butów wymagało trzy i półgodzinnej jazdy. Gdy była mała iPody jeszcze nie istniały, a w okolicy nie było stacji radiowych, więc podczas dł... Patricia Simpson dorastała w zachodniej Montanie, gdzie kupno butów wymagało trzy i półgodzinnej jazdy. Gdy była mała iPody jeszcze nie istniały, a w okolicy nie było stacji radiowych, więc podczas długich podróży po buty, Patricia szukała rozrywki czytając powieści, albo wymyślając własne historie. Do pisania zachęcali ją kolejno, jej siostra, jej nauczyciel angielskiego oraz wreszcie profesor na Uniwersytecie w Waszyngtonie. Dyplom zrobiła jednak nie z literatury lecz sztuki i od 1982 roku pracuje jako artysta grafik/operator sieci na Uniwersytecie w Waszyngtonie.

Patricia Simpson otrzymała wiele nagród za swoje dokonania literackie, włączając Romantic Times Reviewer's Choice Award oraz Career Achievement Award.

Jej mąż, który jest Szkotem zachęca ją do podróżowania razem z nim, gdy wyjeżdża w interesach do różnych miejsc na całym świecie i Patricia ilekroć to jest możliwe, korzysta z tej okazji, by szukać historycznych miejsc z dreszczykiem, gdzie będzie mogła umieścić akcję swoich powieści.

źródło opisu: http://www.patriciasimpson.com

pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
To samo niebo
To samo niebo
Patricia Simpson

7,57 (7 ocen i 1 opinii)
czytelników: 15 | opinie: 1 | ocena: 7,57 (7 głosów)
Wieczna lilia
Wieczna lilia
Patricia Simpson

6,78 (9 ocen i 2 opinii)
Wieczna lilia
Pięknej ambitnej Olivii Travanelle przytrafia się propozycja, którą traktuje jako wyzwanie - projektowanie ogrodu starej rezydencji w Południowej Karolinie. Życie Olivii staje się nagle intensywne, zw...
czytelników: 22 | opinie: 2 | ocena: 6,78 (9 głosów)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

Przeczytaj także

2
24
10
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (0)

Lista jest pusta

Czytelnicy (23)

zgłoś błąd zgłoś błąd