Bobby Pyron

Bobby Pyron mieszka w Park City, w stanie Utah, ponad 2000m n.p.m. Żyje tam z mężem Toddem, trojką psów: Boo, Teddym i Sherlockiem, oraz z dwoma kotami: Mittens i Kami. Pracowała jako bibliotekarka po... Bobby Pyron mieszka w Park City, w stanie Utah, ponad 2000m n.p.m. Żyje tam z mężem Toddem, trojką psów: Boo, Teddym i Sherlockiem, oraz z dwoma kotami: Mittens i Kami. Pracowała jako bibliotekarka ponad 25 lat, kocha czytanie i książki. Jej pasja i zamiłowanie do książek przełożyło się na to, że około 6 lat temu zaczęła pisać książki dla dzieci.

Autorka o sobie:

Urodziłam się w Hollywood na Florydzie 16 lipca. Moja matka kochała ocean bardziej niż cokolwiek. Kiedy była w ciąży ze mną, mogła chodzić na plażę codziennie pływać w oceanie, szukać muszelek i leżeć na słońcu. Z każdym miesiącem, jej brzuch stawał się większy i większy. Mój ojciec wykopał głęboki otwór, by mogła leżeć na brzuchu. Kiedy zaczęły się bóle porodowe, kąpała się w oceanie. Myślę, że dlatego zawsze chciałam być syreną. Lub żabą. Przez krótki czas, kiedy byłam w drugiej klasie, myślałem, że bycie żabą byłoby wspaniałą rzeczą gdy dorosnę!!
Moje życie miało wiele zakrętów, zanim w końcu spełniłam swój sen z dzieciństwa i zostałam autorką. Po pierwsze, poszłam do college'u, i zdobyłam kwalifikacje w zakresie psychologii i antropologii. Przez pewien czas byłam wokalistką zespołu grającego rocka. Pracowałam jako bibliotekarka ponad dwadzieścia pięć lat. Wreszcie, sześć lat temu, usiadłam i napisałam pierwszą powieść. I nie zatrzymałam się tym razem na stronie trzydziestej drugiej, mimo, że wciąż pisanie uznawałam za trudną sztukę. Ale nie mogłam nie pisać, więc kontynuowałam. W październiku 2009 roku, moja książka została wydana!
pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

Przeczytaj także

0
0
0
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (2)

Czytelnicy (0)

Lista jest pusta

Cytaty tego autora (1)
lista cytatów dodaj cytat
zgłoś błąd zgłoś błąd