Lubimyczytać.pl Sp. z o.o
http://lubimyczytac.pl/aktualnosci/9419/stephen-king-w-polskimbusie

Stephen King w PolskimBusie!

12 wartościowy tekst

24 października ukazuje się najnowsza powieść Stephena Kinga, którą napisał wspólnie ze swoim synem Owenem Kingiem, zatytułowana „Śpiące królewny”. Ale już od 16 października czytelnicy podróżujący autokarami PolskiegoBusa będą mogli spotkać się z mistrzem grozy! 

Wielbicieli Stephena Kinga czeka nie lada gratka! Co prawda nie będą mieli (raczej) okazji spotkać swojego ulubionego pisarza osobiście, ale od 16 października wszyscy podróżujący autokarami PolskiBus.com będą mogli przedpremierowo przeczytać fragmenty najnowszej książki Stephena i Owena Kingów pt. Śpiące królewny. Powieść ukaże się 24 października nakładem wydawnictwa Prószyński i S-ka w przekładzie Tomasza Wilusza.

By skorzystać z czytelniczej okazji, wystarczy podłączyć się na swoim urządzeniu mobilnym do bezpłatnego Internetu LTE w autokarze. Na ekranie automatycznie pojawi się następujący komunikat, a pod nim fragment książki.

Stephen King zapowiada, że „Śpiące królewny”, napisane wspólnie z jego synem Owenem, to najbardziej feministyczna ze wszystkich jego powieści. Coś dziwnego dzieje się z kobietami zapadającymi w sen: szczelnie owija je zwiewna substancja przypominająca kokon. Gdy ktoś je budzi, gdy obrastający je materiał zostaje naruszony bądź zerwany, uśpione kobiety wpadają w dziką furię i stają się szaleńczo agresywne; śpiąc, przenoszą się do innego świata − świata, w którym panuje harmonia, a konflikty są rzadkością. Tajemnicza Evie jest jednak odporna na błogosławieństwo, bądź klątwę, niezwykłej śpiączki. Czy jest medyczną anomalią, którą należy przebadać? A może demonem, którego trzeba zabić? Porzuceni mężczyźni, zdani na siebie i swoje coraz bardziej prymitywne odruchy, dzielą się na wrogie frakcje, niektórzy pragną zabić Evie, inni ją ocalić. Część wykorzystuje panujący chaos, by zemścić się na starych bądź nowych wrogach. W świecie nagle opanowanym przez mężczyzn wszyscy uciekają się do przemocy…

To niejedyna niespodzianka od Prószyńskiego i S-ki dla pasażerów PolskiBus.com. Przedpremierowe fragmenty kolejnych czytelniczych perełek pojawią się już wkrótce!


Pokaż wszystkie aktualności
Komentarze
Autor:  LubimyCzytać |  wypowiedzi: 10  [pokaż ostatnią] Odpowiedź
książek: 167
Tomek
16-10-2017 19:42
Liczę dni do 24...
książek: 39
MonikaS
16-10-2017 20:05
Chętnie przeczytam.
Ciekawe co wyjdzie z połączenia ojca i syna....
Oby dobry horror:)
książek: 167
Tomek
16-10-2017 21:05
Z całym szacunkiem ale syn chyba trochę dla wypromowania bo jak do tej pory niespecjalnie mu idzie.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 242
yodapl
16-10-2017 22:30
Przewoźnik nawiązujący współpracę z wydawnictwem i oferujący dostęp do fragmentów przedpremierowej książki. Szacuneczek.
książek: 398
kicek0
17-10-2017 06:25
Szkoda tylko, że ten Internet w busie prawie zawsze nie działa, chyba, że coś się zmieniło?
książek: 349
BiczesLoveCake
17-10-2017 15:35
ja już mam ten fragment :D
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie

Opinie czytelników


O książce:
Tańczyć może każdy

Świetna dla osób rozpoczynających swoją przygodę z tańcem. Oprócz historii, skąd się co wzięło są praktyczne opisy podstawowych figur, które na samym...

zgłoś błąd zgłoś błąd