Lubimyczytać.pl Sp. z o.o
http://lubimyczytac.pl/aktualnosci/855/blogerzy-wydali-ebooka-dzis-premiera

Blogerzy wydali ebooka! Dziś premiera

6 wartościowy tekst

Antologia opowiadań Szkice z życia jest efektem akcji Blogerzy Książki Piszą. Autorki dwóch blogów – Krainy Czytania oraz Książek Zbójeckich, zachęciły osoby tworzące na co dzień blogosferę do sięgnięcia po pióro i napisania opowiadania. Nadesłane teksty ukazały się w nowatorskiej formie e-booka, dostępnej dla każdego odbiorcy.

Wydany ebook to niezwykły zbiór opowiadań, dla których inspiracją stało się samo życie. Każdy tekst to dowód na to, że życie może zaskakiwać oraz jest nieprzebraną skarbnicą inspiracji. Szkice z życia dostarczają emocji, strefa marzeń przeplata się w nich z realnością. Blogerzy zaskakują wnikliwą obserwacją świata i umiejętnością kreacji postaci, fabuły i motywów.

Autorzy zapraszają do świata, który tylko pozornie jest nam dobrze znany. Z pewnością zaskoczy i skłoni do refleksji.

W antologii znajduje się dwadzieścia siedem opowiadań, każde autorstwa jednego z przedstawicieli blogosfery. E-book został wydany nakładem wydawnictwa RW2010.

Pierwsze opinie o książce już ukazały się na lubimyczytać.pl - są bardzo entuzjastyczne!

Szczegóły oraz najnowsze doniesienia znajdują się na stronie www.blogerzy-ksiazki-pisza.blogspot.com.


Pokaż wszystkie aktualności
Komentarze
Autor:  LubimyCzytać |  wypowiedzi: 7  [pokaż ostatnią] Odpowiedź
książek: 619
Szantie
25-05-2012 18:57
Mógłby ktoś podesłać linka, gdzie można pobrać tego ebooka?
Podobno można zrobić to tu: http://www.rw2010.pl/go.live.php/PL-H6/przegladaj/SMzg5/szkice-z-zycia-antologia-opowiadan.html?title=Szkice%20z%20%C5%BCycia.%20Antologia%20opowiada%C5%84 i jeśli to prawda, to w takim razie prosiłabym o wytłumaczenie, gdzie trzeba kliknąć. Z góry dziękuję :)
książek: 3
felicja
25-05-2012 19:53
Aby pobrać książkę, najpierw trzeba na stronie głównej wydawnictwa (u góry, po lewej stronie) kliknąć "zarejestruj się":
http://www.rw2010.pl/
A potem wchodzimy na stronę z e-bookiem "Szkice z życia" i klikamy np. "Pobierz PDF".
książek: 95
_Alessandra
26-05-2012 12:11
Świetny pomysł i serdeczne gratulacje dla blogerów ! Z ogromną chęcią przeczytam, choć e-booków szczerze nie znoszę,ale tu zrobię wyjątek :)
książek: 619
Szantie
27-05-2012 13:55

felicja: Aby pobrać książkę, najpierw trzeba na stronie głównej wydawnictwa (u góry, po lewej stronie) kliknąć "zarejestruj się":
http://www.rw2010.pl/
A potem wchodzimy na stronę z e-bookiem "Szkice z życia" i klikamy np. "Pobierz PDF".


Dziękuję, już sobie poradziłam :)
książek: 132
Pryzz
28-05-2012 10:37
Fajna sprawa. A jeszcze do niedawna tęgie głowy mówiły że z blogowanych tekstów to tylko misz-masz może wyjść. A tu proszę. Czapki z głów:) Z przyjemnością po nią sięgnę. Lubię tajkie literackie eksperymenty
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie

Opinie czytelników


O książce:
Archipelag ludzi odzyskanych

Jedynie przekartkowałam ją, bo jej nie sposób przeczytać od deski do deski. Mówiąc krótko, to słaba książka. Nie dziwię się już, że nie podają jej w b...

zgłoś błąd zgłoś błąd