Życie: Poznaj mikroskopowy świat komórek i warunki istnienia organizmów żywych oraz dowiedz się, jak powstało życie

David Burnie Wydawnictwo: Arkady nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
Eyewitness Science, Life
Jerzy Kuryłowicz
Arkady
biologia życie
Eyewitness Science, Life
nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
Jerzy Kuryłowicz
biologia życie

Nie wiem jak wielu pamięta w ogóle o tej serii lub jej białej bliźniaczce - Patrzę Podziwiam Poznaję. Były świetne! Każda która wpadła mi w ręce - była warta przeczytania. Po pewnym czasie bibliotekarki przestały się dziwić, że wypożyczam po siedem i wracam za tydzień po jeszcze.

Jeśli kazalibyście mi wskazać książki, które zmieniły moje życie ta musiałaby być wskazana...

• Te najważniejsze
  • Biologia/Chemia/Fizyka i Astronomia