Okładka książki Życie: Poznaj mikroskopowy świat komórek i warunki istnienia organizmów żywych oraz dowiedz się, jak powstało życie
David Burnie Wydawnictwo: Arkady nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
Eyewitness Science, Life
Arkady
1996-01-01
1996-01-01
Jerzy Kuryłowicz
biologia życie

Nie wiem jak wielu pamięta w ogóle o tej serii lub jej białej bliźniaczce - Patrzę Podziwiam Poznaję. Były świetne! Każda która wpadła mi w ręce - była warta przeczytania. Po pewnym czasie bibliotekarki przestały się dziwić, że wypożyczam po siedem i wracam za tydzień po jeszcze.

Jeśli kazalibyście mi wskazać książki, które zmieniły moje życie ta musiałaby być wskazana jako pierwsza. Był wtedy ze mnie mały, sześcioletni, uzależniony od biblioteki człowiek.

Aż się łezka w oku kręci.