Last Minute

literatura obyczajowa, romans
Nowy Świat
2011-03-24
2011-03-24
tunezja migrena miłość przyjaźń afryka arab polska choroba rodzina zdrowie wakacje kochanek praca terapia

więcej Więcej

Bo niektóre bajki kończą się dobrze, a inne niespecjalnie..;)

Niby szmira, romans i czytadło, a jednak... zaskakująco dobrze napisany.

Koszmarny, grafomański gniot na który szkoda czasu. Odnosi się wrażenie, że autorka za pomocą pisania przepracowuje własne problemy. Dziwię się, że ktoś w wydawnictwie zaakceptował książkę do druku.

przeczytalam ale nie zbyt polecam bardzo nudna i naiwna, ni ciekawego nie mozna z niej wywnioskowac... brak jakiegokolwiek przeslania... doszla do polowy w bolach i stwierdzilam ze jak tyle przeczytalam to ja skoncze bo moze sie rozkreci ale sie zawiodlam ogolnie uwazam ja za jedna ze slabszych ksiazek jakie czytalam

Dawno żadna książka tak mi się nie dłuuuużyła.

Wprawdzie dość sprawnie napisane, ale bardzo naiwne. Świetna okładka.

Sylwia Kubryńska jest ciekawą świata kobietą z pasją, jaką jest pisanie. Otrzymała kilka wyróżnień z konkursach, jej teksty można znaleźć w pismach artystycznych, czy na blogu. Jak mniemam „Last minute” jest jej debiutem powieściowym.

Główna bohaterka, Agnieszka, ma 30 lat, została zwolniona z pracy, ma ogromne kłopoty z migreną, na domiar wszystkiego rozstaje się z...

A gdyby tak móc zostawić wszystkie problemy i zmartwienia, spakować walizki, zabrać w nich to, co najpotrzebniejsze – dokumenty, trochę ubrań, wygodne buty oraz trochę słońca i wyjechać hen, daleko? Chociaż nie…Lepiej wyjechać tam gdzie słońca nigdy nie brakuje, gdzie optymizm innych jest niemal namacalny, a uśmiech da się dostrzec nawet w oczach.
Gdyby tak móc zafundować...

Której z nas nie zdarzyło się nigdy marzyć o letniej przygodzie w egzotycznym kurorcie? Kilka pełnych emocji i beztroski chwil, które z góry naznaczone są ulotnością, gdyż skończą się wraz z powrotem do domu. Marząc o tym nie dopuszczamy do siebie myśli,że miałoby się to przerodzić w coś poważniejszego. A co jeśli tak właśnie będzie?
Główną bohaterką książki 'Last minute'...

Książka lekka i przyjemna:)

• Arabsko - muzułmańsko - afrykańskie
  • 2016