Jak powstało życie? Przez ewolucję czy przez stwarzanie?

Okładka książki Jak powstało życie? Przez ewolucję czy przez stwarzanie?
autor nieznany Wydawnictwo: Strażnica - Towarzystwo Biblijne i Traktatowe religia
religia
Life-How Did It Get Here?' By Evolution or by Creation?
Strażnica - Towarzystwo Biblijne i Traktatowe
1989-01-01
1989-01-01
kreacjonizm Świadkowie Jehowy

Zdecydowanie przechyla szalę na stronę stwarzania. Dużo danych naukowych, może przydać się dla dzieciarni do pisania referatów do szkoły.

Jak najbardziej książka godna polecenia. Czytałam ją wiele razy i zawiera mnóstwo przykładów potwierdzających, że życie na ziemi i wszystko co istnieje nie jest zbiegiem jakiś dziwnych następstw "wielkiego BOOOM".
Oczywiście znajdą się krytycy którym trudno przełknąc prawdę.
Książka dla osób z otwartym umysłem i osób które nie boją się myślec sami.
Polecam.

Oczywiście znajdą się krytycy którym trudno przełknąc prawdę.
Książka dla osób z otwartym umysłem i osób które nie boją się myślec sami.
Polecam.

Na początku trzeba zaznaczyć że pomimo tytułu książka od pierwszych stron wyraźnie nie jest obiektywna w podejmowanym temacie: "Przez ewolucję czy przez stwarzanie?" co może budzić pewne negatywne emocje i rozczarowanie gdyż autor/autorzy od samego początku starają się przedstawić przewagę teorii stwarzania nad teorią ewolucji. Jeśli ktoś tu się spodziewał obiektywnego porównywania tych dwóch teorii, wyciąganie niezależnych wniosków i ogólnie przedstawianie zalet i wad zarówno jednej teorii jak i drugiej to się ogromnie zawiedzie. Książka wyraźnie ma na celu przestawienie wyższości teorii powstania życia jako wielkiego planu Boga w stosunku do ewolucjonizmu.

Straszne jest to, jak wysoką opinię ma tutaj podobne dzieło..

Próba udowodnienia, że życie stworzył Bóg, a także mało przekonująca krytyka nauki (delikatnie mówiąc).

Papka dla naiwnych, i tych, co do szkoły mieli pod górkę.

Straszne jest to, jak wysoką opinię ma tutaj podobne dzieło..

Papka dla naiwnych, i tych, co do szkoły mieli pod górkę.

Dodaj cytat z książki Jak powstało życie? Przez ewolucję czy przez stwarzanie?