Podstawy gospodarki odpadami (wydanie IV)

Czesława Rosik-Dulewska Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
978-83-01-15074-7
Wydawnictwo Naukowe PWN
ochrona przyrody biologia odpady
nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
978-83-01-15074-7
ochrona przyrody biologia odpady

Bardzo dobry podręcznik zawierający aktualne informacje na temat obowiązujących ustaw dotyczących gospodarki odpadami. Dla studentów i wszystkich zainteresowanych problematyką przetwarzania odpadów.

więcej mniej

Dodaj cytat z książki Podstawy gospodarki odpadami (wydanie IV)