Okładka książki Prawda unplugged: historie dla dziewczyn na temat wiary, miłości i spraw, które w życiu liczą się najbardziej
Gena Maselli Wydawnictwo: Credo literatura dziecięca
2007-01-01
978-83-60131-14-5
Grażyna Kożusznik
etyka chrześcijańska

Wacham się między oceną dobrą a b.dobrą. Opowiadania tej książki głównie były ciekawe ale postacie drugoplanowe (rodzice,babcia) były jak dla mnie zbyt idealne. Problemy były rozwiązywane w mgnieniu oka co niestety żadko jest realne w życiu. Ogólnie książka była fajna ale momentami za bardzo cukierkowa.

Fajna książka z wieloma dobrymi radami..

Fajna książka z wieloma dobrymi radami..