Ludzie australijskiego buszu

1989-01-01
1989-01-01
Australia Aborygeni podróże etnografia

więcej Więcej

Książka nierówna – przynajmniej w moim odczuciu. Pierwsza część opisująca przygody w południowej, bardziej zurbanizowanej części Australii lekko mnie znudziła. Sporo nazwisk, sporo osób, dużo się dzieje ale miałem wrażenie czytając, że to jakaś sklejanka z luźnych przemyśleń. Autor przytacza tu też sporo faktów ogólno - historycznych o kontynencie i państwie. Część znalem,...

• Australia
  • Podróżnicze, przewodniki itp.
  • Z Żaglem
  • Inni autorzy
  • Australia Oceania
  • Duży regał

Dodaj cytat z książki Ludzie australijskiego buszu