Młodzież przeciwko sobie. Zaburzenia odżywiania i samouszkodzenia - jak pomóc nastolatkom w szkole.

Jowita WyciskBeata Ziółkowska Wydawnictwo: Difin nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
978-83-7641-160-6
Difin
autodestrukcja samookaleczenie dorastanie zaburzenia odżywiania psychologia wychowawcza psychopatologia samouszkodzenia
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
978-83-7641-160-6

Okładka książki Autodestruktywność dzieci i młodzieży Jowita Wycisk, Beata Ziółkowska
7,3
Autodestruktyw... Jowita Wycisk, Beat...
Okładka książki Psychologia rozwoju człowieka Karolina Appelt, Anna Izabela Brzezińska, Beata Ziółkowska
7,1
Psychologia ro... Karolina Appelt, An...
Okładka książki Piękno w okresie dojrzewania. Spostrzeganie własnego ciała i prewencja zaburzeń łaknienia w środowisku szkolnym Magdalena Weber, Beata Ziółkowska
0,0
Piękno w okres... Magdalena Weber, Be...