Pożegnanie z dzieciństwem

Okładka książki Pożegnanie z dzieciństwem
Lidia Czarska Wydawnictwo: Ethos Seria: W Cieniu Dorastających Dziewcząt literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
2000-01-01
Marceli Tarnowski
literatura rosyjska

więcej Więcej

Bardzo , bardzo mi się podobała ta książka . Kiedy zaczęłam ją czytać nie potrafiłam przestać ! Niektóre momenty mnie bardzo wzruszyły , że byłam bliska płaczu . POLECAM ! :D

rewelacyjna książka!!!!!!!!!Akcja rozgrywa się w Gruzji gdzia księżniczka Nina Dżawacha -Ogły Dżamata zostaje wysłana na pensje dlabogatych dziewcząt

• Przeczytane 2017
  • 2012
  • Do kupienia
  • Dzieciństwo/Młodość/Lektury
  • Opowieści o szkole
  • KOCHAM

Dodaj cytat z książki Pożegnanie z dzieciństwem