Primal Mirror

Okładka książki Primal Mirror Nalini Singh
Okładka książki Primal Mirror
Nalini Singh Wydawnictwo: Berkley Cykl: Psy-Changeling Trinity (tom 8) romantasy
romantasy
Psy-Changeling Trinity (tom 8)
Berkley
2024-02-23
2024-02-23
Romance Paranormal Paranormal Romance Fantasy Urban Fantasy Shapeshifters Audiobook Science Fiction Adult Fiction 18+

Co to była za część! Petarda! Jest tu tyle emocji namiętności że ufffff! Moja ulubiona para od tej pory z całego cyklu Remi i Auden. Nareszcie radna Scott została kompletnie unicestwiona, ale muszę przyznać że przez kilka tomów narobiła bajzlu w świecie Psi.
Czekam z niecierpliwością na tom o Paxie...bracie Theo. No i Angel tygrysek...I Kit....kociak .....
Polecam! Rewelacyjne czytadło!

Polecam!...

Kolejna świetna powieść z cyklu Psy-Changeling Trinity, wyjątkowo frapująca i wciągająca.

Autorka, Nalini Singh, zabiera nas do rodziny pełnej mrocznych sekretów, gdy świat Psy stoi na krawędzi ostatecznego, katastrofalnego upadku. . . .

Córka dwójki bezwzględnych telepatów o wysokim gradiencie, Auden Scott nie jest dzieckiem, jakiego jej rodzice Psy chcieli lub oczekiwali, nawet przed urazem mózgu. Jej myśli są rozproszone, wspomnienia niewyraźne — lub po prostu przerażająco puste. Jedyne, co wie na pewno, to to, że musi chronić swoje nienarodzone dziecko... dziecko, którego nie pamięta, że ​​poczęła i które wzbudza niepokojące zainteresowanie wśród najbliższych współpracowników jej zmarłej matki.

Alfa-lampart Remi Denier to mężczyzna napędzany pierwotnym instynktem ochrony. Chronić swoje stado, chronić swoich sojuszników... i chronić tajemniczą kobietę, która stała się najbardziej nieprawdopodobnym sąsiadem. Z niesamowitymi oczami, które widzą zbyt wiele, i zapachem, który zmienia się w sposób niepokojący i niemożliwy, Auden Scott jest wrogiem. . . ale nic w tej dziwnej Psy nie jest tym, czym się wydaje, a kocie serce Remiego jest nią tak samo zafascynowane, jak jego ludzka połowa.

Następnie Auden prosi Remiego, aby pomógł jej rozbić mur sekretów, jakim jest linia krwi Scottów. To, co odkryją, ujawni koszmar przekraczający wyobraźnię. Tym razem walka toczy się na śmierć i życie. . . .

• Mega czytadło!
  • TŁUMACZ. - Do poszukania ... lub poczekania :(
  • ⚠️❗ Chcę przeczytać - JUŻ !!!
  • ****Doskonałe
  • 😭 🙏 Do poszukania ... lub poczekania :(