Dokąd płynie moja kupa?

Okładka książki Dokąd płynie moja kupa? Matteo Ciompallini, Małgorzata Zawilska-Rospędek
Okładka książki Dokąd płynie moja kupa?
Matteo CiompalliniMałgorzata Zawilska-Rospędek Wydawnictwo: Dwukropek popularnonaukowa dziecięca
popularnonaukowa dziecięca
Dwukropek
2023-02-28
2023-02-28

Okładka książki Herosi. 20 historii o polskich olimpijczykach Matteo Ciompallini, Adam Szczepański
Herosi. 20 his... Matteo Ciompallini,...
Okładka książki Już czytam. Zagadki matematyczne. Kot dostępu Matteo Ciompallini, Marcin Kozioł
Już czytam. Za... Matteo Ciompallini,...

Ciekawy temat,nie tylko dla maluchów :) Przystępny język, lekkie pióro - warto sięgnąć po tę właśnie pozycje na rynku!!! Do tego wspaniale zilustrowana. Pigułka wiedzy opakowana w zgrabne opisy. I coo moim zdaniem bardzo ciekawe - autorka próbuje wejść z Nami w dialog :) Polecam!!!!

Ciekawa i zaskakujaca pozycja, ktora pod chwytliwym dla przedszkolakow tylule przekazuje wiele waznych tresci zwiazanych z ekologia i srodowiskiem. Brawo ;)

Nasze dzieci lat 7 i 5 z ciekawością słuchały i czytały, wiele informacji zapamiętały. A i ja otrzymałam dawkę nowej wiedzy. Lubię takie książki!

• Czytam z synami
  • Popularnonaukowe
  • .2023
  • Lit. dziecięca
  • ..CZYTANIE Z LIDUSZKĄ

Dodaj cytat z książki Dokąd płynie moja kupa?