Przemień pustkę w przestrzeń. Historia Gedeona

religia
Wydawnictwo Sumus
2022-01-01
2022-01-01

W naszym życiu Bóg dopuszcza na nas różne sytuacje, które są nie raz bardzo trudne, szczególnie gdy w życiu pojawia się cierpienie, choroba czy śmierć kogoś bliskiego. Wtedy doświadczamy takiej wewnętrznej pustki. Często zadajemy sobie wtedy pytanie gdzie jest Bóg? Na te i inne pytania właśnie znajdziemy odpowiedz, w książce ks. Pawła Gołofit pod tytułem Przemień Pustkę W Przestrzeń Historia Gedeona opisuje na przykładach zaczerpniętych ze starego testamentu w piśmie świętym. w jakich sposób możemy sobie poradzić z tym co nas aktualnie spotkało w życiu. To, że Bóg dopuszcza na nas takie, rzeczy to wcale nie oznacza to, że on nas każe, lecz chce nas przygotować na jakieś nowe doświadczenie życiowe, które niebawem ma nastąpić w naszym życiu, jest to pewnego, rodzaju oczyszczenie. Musimy być jeszcze bardziej pokorni i cierpliwi. Dla mnie ta książka jest wyznacznikiem, ciężkie sytuacje, które doznaje swoim życiu. Publikacja może być kierowana dla osób, depresją nerwicą, które czują się zagubione, mają wewnętrzną pustkę, niech ta książka będzie dla nich przewodnikiem i da nadzieje na przyszłość.

• Religijne

Dodaj cytat z książki Przemień pustkę w przestrzeń. Historia Gedeona