Intryga

9788382198416

~Recenzja ~

Autor: @agnieszkakrzon
Wydawnictwo: @wydawnictwo_novaeres

Książkę miałam przyjemność czytać dzięki udziałowi w Book Tour organizowanym przez @mania.ksiazkowaniaa ❤️ bardzo dziękuję ❤️

Kaja spędziła mnóstwo czasu na przygotowaniach do walki o mistrzostwo Polski. I opłacało jej się to bo udało jej się zdobyć wymarzony tytuł. Po wygranej walce wyjeżdża do Grecji oraz zaczyna tam pracę. Rozpoczyna również walkę o odzyskanie córeczki. Sytuacja z Marcusem nadal jest skomplikowana. Ciągnie ją bardzo do niego lecz przez to że mężczyzna jest szefem greckiej mafii nie chce się z nim spowrotem wiązać. W otoczeniu kobiety są osoby którym ufa, a okazuje się że nie powinna była zaufać.
Jak potoczą się losy kobiety? Komu nie powinna zaufać ? Czy uda jej się odzyskać córeczkę ?
"Intryga" to kontynuacja losów Kaji oraz Marusca z poprzedniej książki pod tytułem Event. Autorka w tej książce namieszała w życiu bohaterów. Ta książka ma wiele zwrotów akcji które są bardzo niebezpieczne, przyprawią również o szybsze bicie serca. Nie brakuje tutaj intryg oraz tajemnic. Sceny erotyczne dodają tej historii pikanterii. Fabuła mnie bardzo zaskoczyła i czytałam ją z ogromną ciekawością. Zakończenie książki mnie wbiło w fotel i patrzyłam czy są jeszcze dodatkowe kartki do czytania. Teraz moje serce jest rozbite na wiele części i czeka na kolejny tom 😍
Polecam gorąco ❤️

~Recenzja ~

Autor: @agnieszkakrzon
Wydawnictwo: @wydawnictwo_novaeres

Kaja sięga po tytuł mistrzyni Polski w boksie i wygrywa go.Nastepnie wyjeżdża do Grecji do nowej pracy i odzyskać córeczkę, która mieszka wraz z ojcem za granicą. Jej relacje z Marcusem szefem mafii greckiej, są bardzo różne,raz jest lepiej,a za chwilę gorzej. Nie wie komu może ufać,a komu nie,czasami jedna zła decyzja zaważy na całym życiu. Jakie decyzje podejmie Kaja? Jak potoczą się dalsze losy kobiety,polecam przeczytajcie tę książkę.

"Intryga" Agnieszka Krzon
Premiera: 18.o4.2o22

Kaja Kotońska to bokserka. Jest uparta, odważna i pewna siebie. Silna ale jednocześnie wrażliwa.

Marcus Ferretos nie jest cierpliwym człowiekiem. Nie znosił również gdy ktoś decyduje za niego. To skurwiel pozbawiony uczuć.

Kaja zostaje mistrzynią Polski w kategorii koguciej. Po wygranej walce wyjeżdża do Grecji aby tam podjąć pracę dla Marcusa, z którym łączą ja nie tylko służbowe stosunki. Liczy również, że uda jej się zbliżyć do swojej córki, która z jej byłym partnerem mieszka w Grecji. Jednak po wylądowaniu na miejscu jej plan nie wydaje się już tak dobry. Marcus jest szefem greckiej mafii i pokazuje się z innej strony. Kaji się bardzo to nie podoba, i nie zamierza podporządkować się mężczyznie.

Czy Kają podjęła słuszną decyzję wyjeżdżając do Grecji? Czy Marcus okaże się dobrym partnerem i pracodawca? Czy kobiecie uda się odzyskać swoją córkę?

Boks jest jednym z najmniej lubianym przeze mnie sportem. O ile o przemocy w świecie mafii mogę czytać tak już przemocy na ringu nie mogę oglądać. Jestem w stanie zrozumiemieć aby dać komuś w 'ryj' bo na to zasłużył jednak okładania się pięściami, zwłaszcza przez kobiety, dla kasy już nie rozumiem. Mimo mojej niechęci do boksu postanowiłam przeczytać tę książkę. Coś mnie do niej ciągnęło. I okazało się, że boksu w tej książce jest bardzo niewiele, co przyjęłam z wielką ulgą.

Gdy zaczęłam czytać tę książkę , coś mi w niej nie pasowało. Byłam świecie przekonana, że ta książka jest pierwszą częścią, więc zdziwiło mnie, że zarówno historia jak i bohaterowie jakby mieli swój początek już wcześniej. Już od pierwszych stron nie rozumiałam o co chodzi w tej książce, dlaczego Kaja wyjeżdża do Grecji? Co robi tam jej córka? Z kim tam jest itd. Więc zaczęłam szukać informacji czy to może jest kontynuacją jakiejś serii. No i bingo "Intrygi" to druga część. Jaka wtopa z mojej strony.
No ale cóż przecież się nie poddam w momencie w którym cała historia już mnie zdążyła zainteresowała. Jednak brak znajomości poprzedniej części nie ułatwiam mi zadania. Mimo wszystko uważam, że fabuła jest bardzo interesująca i zarazem wciągająca. Bohaterowie są intrygujący i dobrze wykreowani. Kaja to silna bokserka, jednak w środku to wrażliwa kobieta. Wyjechała do Grecji odmienić swoje życie nie sądziła jednak, że podczas pobytu w tym pięknym miejscu czeka na nią tyle intryg, cierpienia, tajemnic i niebezpiecznych sytuacji. Markus zamiast być jej opoką próbował ją sobie podporządkować. Mężczyzna nie znosił sprzeciwy a Kaja nie zamierzala tańczyć tak jak on jej zagra. Jej cięty język również nie pomagał im w stworzeniu udanego związku, zwłaszcza, że Marcus nie był już tym samym gentelmen, którego poznała Kaja. W świecie w którym się znalazła nie można nikomu ufać. O czym doskonale mogła mogła się przekonać. Na własnej skórze.

"Intrygi" to naprawdę ciekawa pozycja. Żałuję tylko, że nie czytałam poprzedniej części bo zdecydowanie pozwoliłoby mi to na szybsze zrozumienie fabuły. Autorka ma lekkie pióro, dlatego tę książkę czytało mi się bardzo dobrze. Narracja jest dwuosobowa i uważam, że książka przez to zasługuje na dodatkowy duży plus. Zachęcam do się sięgnięcia po tę pozycję jednak może najpierw przeczytajcie pierwsza część.
Bardzo dziękuję wydawnictwu za egzemplarz książki do recenzji.

"Intryga" Agnieszka Krzon
Premiera: 18.o4.2o22

Kaja zostaje mistrzynią Polski w kategorii koguciej. Po wygranej walce...

Recenzja z dnia 27.06.2022

Intryga - Agnieszka Krzon

Sięgając po tą pozycję nie miałam pojęcia, że jest to kontynuacja innej książki. Nie przeszkadza to nam w czytaniu i orientacyjnie możemy odnaleźć się w tej historii. Tak jak sądziłam, jest to typowy schemat książki mafijnej, niezrozumiała miłość , seks i mieszanka narodowościowa. Jest tu kilka takich akcji, które dały nam niezwykłą dawkę emocji. Mamy tutaj również naprawdę duży ładunek emocjonalny: śmiech, irytacja oraz niedowierzanie. Najbardziej dobitnie wbiło mnie w fotel zakończenie książki, które to doprowadziło mnie do zalania się łzami.
Sens temu wszystkiemu nadało to oto stwierdzenie „Uważaj komu ufasz, bo stracisz to, co najcenniejsze.”

Autorka swoim stylem pisania dość konkretnie wprowadza nas na dwa tory przewodnie - ona i on - Kaja i Marcus. Nie trzeba się tu zbytnio skupiać nad tym, co, kto, gdzie i kiedy?!
Książka w sam raz na wieczór, wręcz idealna, gdyż generalnie szybko się ją czyta.
Jest to zdecydowanie propozycja dla czytelników 16+

Tematem przewodnim jest tu ZAUFANIE.
Zaufanie to niełatwa sprawa, w sumie to czasem nawet bardzo ciężka kwestia do przetrawienia. Niekiedy jest nam trudno zaufać, czasem robimy zbyt łatwo i to bardzo boli, gdy komuś zaufamy, a ta osoba na to nie zasługuje. Jak będzie tym razem?
Bohaterka mimo ciągłego przysłowiego "kopa w tyłek,, wciąż wierzyła, że inni są godni takiego uczucia. Niestety, bardzo się tu przeliczyła i oberwała od najbardziej bliskich sobie osób.
Kobieta cały czas miała pod górkę, ciągłe towarzyszyły jej zdrada i kłamstwo.
„Byłam oszukiwana, zdradzana, wykorzystywana, a mimo to wierzyłam w każdy kolejny związek, żyjąc nadzieją. Pora wreszcie zacisnąć zęby i się obudzić, a co najważniejsze skupić na sobie!”

Sama stała się osobom z niewyparzonym językiem i kobietą zapatrzoną we własne lustrzane odbicie, co niestety spowodowało, że zanurkowała się w jeszcze większe bagno. Mimo tego co przeszła, to wyraźnie widać, że niczego ją to nie nauczyło. Typowy przykład egzemplarza - "Z deszczu pod rynnę,,
On... Mężczyzna przekonany o swojej nieomylności i wiecznych racjach, usiłował podporządkować sobie absolutnie wszystkich. Nie znoszący sprzeciwu, protestu, stawiania oporu i kobiet, które chciały mieć własne zdanie. Absolutnie nikt nie miał prawa mu się przeciwwstawiać. Tak go tego nauczyło mafijne życie, oraz jego własny ojciec.

„Faceci noszący nazwisko Ferretos nie znoszą sprzeciwu i nieposłuszeństwa ze strony kogokolwiek, a zwłaszcza kobiet. To niewybaczalne!”
Oszukiwali się wzajemnie,przede wszystkim oszukiwali samych siebie. Usilnie szukali miłości, zaufania, bliskości i zrozumienia ... I ciągle to zaprzepaszczali. Duma i złość wciąż przekreślała ich wzajemne relacje.

Ogólnie akcja tej książki rozgrywa się bardzo dynamicznie, stosownie do miejsca i środowiska. Mocne nasycenie żarem, wilgocią, oraz swobodą intymną, to jest to, co tu znajdziecie. Postacie drugoplanowe mają też duży wpływ na poszczególne wydarzenia w życiu naszych bohaterów. To głównie przyjaciółka i jej facet nakierowują naszą bohaterkę na multum problemów poprzez podejmowanie złych decyzji. Niestety, ona wciąż naiwnie myśli, że jest kowalem swojego losu...
Mamy tutaj też bardzo ważną lekcję dla siebie - dla każdego z nas, aby akceptować siebie i swoje ciało takimi jakie one są naprawdę. To właśnie pokazał nam główny bohater książki - Marcus.

Książkę otrzymałam z klubu recenzeckiego z serwisu nakanapie.pl
Dziękuję za możliwość recenzji wydawnictwu Novares.

Recenzja z dnia 27.06.2022

Intryga - Agnieszka Krzon

To moje pierwsze spotkanie z autorką i zdecydowanie żałuję, że nie dopatrzyłam, że rozpoczęłam przygodę z jej twórczością od drugiej części. Ale nic straconego, zawsze można nadrobić pierwszy.

Kaja zdobywa tytuł mistrzyni Polski w boskie. Teraz czeka ją wyjazd do Grecji i nowa praca. Jej relacja z Marcusem (szefem mafii) jest dosyć skomplikowana, a pomimo tego strasznie ją ciągnie do tego mężczyzny. Gdy poznaje jego mroczne sekrety, nie odwraca się plecami do niego, lecz akceptuje je i trwa u jego boku. Jednak jeden nieszczęśliwy wypadek komplikuje to wszystko. Marcus odtrąca Kaję, a ona mocno cierpi. Kaja ma wokół siebie ludzi, którym niekoniecznie powinna ufać, chociaż nie od razu się o tym dowie. Rodzące się problemy otworzą jej oczy na pewne sprawy.

„Podjąłem najlepszą możliwą decyzję, a w moim świecie nie było już dla niej miejsca. Spróbowałem, jednak poniosłem porażkę i nie chciałem żyć w wiecznej obawie o nią. Tym razem zginął mój brat, a następna może być ona. Bezwzględne skurwysyny zaczęli się już nią interesować, a więc to tylko kwestia, gdy dotarliby i do niej. Wolałem ugasić tę tlącą się we mnie miłość, zacisnąć mocno zęby i zniechęcić ją do siebie, aniżeli pozwolić, aby zatraciła się w moim popierdolonym świecie bez przyszłości i podzielić losy mojego brata.”

W świecie w którym rządzi mafia, można spodziewać się wszystkiego, nawet śmierci. Lepiej nie zadzierać z ludźmi z tego kręgu, gdyż może to się dla kogoś źle skończyć. Ludzie, którym niegdyś ufaliśmy pod wpływem takich osób mogą zmienić się w potwory, o czym na własnej skórze przekona się nasza bohaterka.

Zdecydowanie spodobał mi się styl Agnieszki Krzon, gdyż nie mogłam oderwać się od lektury. Wykreowane postacie to ludzie z krwi i kości, którzy potrafią być bezwzględni, jeśli zajdzie taka potrzeba.
Kaja to kobieta, której los nie oszczędzał, zwłaszcza jeśli chodzi o mężczyzn. Ma dobre a zarazem kruche serce, które łatwo można skrzywdzić. Nasza bohaterka ma również zdecydowanie cięty język i potrafi się sprzeciwiać. Kocha swoją córeczkę, którą widuje za rzadko. Ciągnie ją do Marcusa, chociaż on potrafi być niezłym draniem.
Marcus to szef greckiej mafii, który zawsze otrzymuje to, czego chce. Kaja całkowicie zawróciła mu w głowie. Zakochał się w niej. Czasem nie potrafi powstrzymać swoich emocji i wybucha. To również okropny zazdrośnik, jeśli chodzi o Kaję.
Tych dwoje razem jest niczym mieszanka wybuchowa. On zawsze chce stawiać na swoim, ona niekoniecznie zawsze chce mu się podporządkowywać. Choć nie do końca świadomie oboje ranią się nawzajem. Czy ich skomplikowana relacja będzie miała szansę „wskoczyć” na właściwe tory?

Książka zdecydowanie przypadła mi do gustu. Polubiłam zarówno Kaję jak i Marcusa. Choć nie ukrywam, że jak dla mnie Kaja momentami była zbyt naiwna i podejmowała pochopne decyzje. Marcus natomiast czasem mógłby trochę przystopować i wysłuchać drugiej osoby. Oboje są w gorącej wodzie kąpani, mimo to, mocno trzymałam za nich kciuki. Cała historia pochłonęła mnie bez reszty, ale zakończenie mnie zaskoczyło i zszokowało. Jak w ogóle można pozostawić czytelnika z takim zakończeniem? To powinno być karalne. Czekam z niecierpliwością na kolejną część.

"Intryga" to fascynująca, wciągająca opowieść o życiu, które nie zawsze układa się tak jakbyśmy chcieli. To także historia pokazująca nam, że nie zawsze warto wierzyć i ufać tym, którzy obracają się w naszych kręgach. Gorąco polecam!

Zaufanie to jeden z najważniejszych czynników w życiu każdego człowieka. To właśnie dzięki niemu, poznajemy wartościowość drugiej osoby. Każdy z nas od lat buduje swoje zaufanie i choć pracujemy na nie cały czas to wystarczy tylko chwila żeby je całkowicie zburzyć...

Boks- sport który wymaga wielu wyrzeczeń, ale sprawia że człowiek czuje się mocny. Tak było w przypadku naszej głównej bohaterki - Kai. Kobieta bardzo długi pracowała na swój status ale także na zdobywane mistrzostwa. Jedna chwila, jedna niewłaściwa decyzja i miłość spowodowały że od tad będzie musiała poznać zupełnie innych świat - niebezpieczny świat!

Bardzo miło wspominam chwile spędzone z tą książką. Styl w jakim została napisana był lekki ale i powodował że książkę chciało się czytać. Jednak to fabuła miała w sobie coś co powodowało że mnie do niej ciągnęło. Choć z tą mafią nie jest mi po drodze to zaciekawiło mnie połączenie właśnie gangsterki z boksem. Być może gdzieś już spotkałam podobne połączenie, natomiast muszę przyznać że jest ono bardzo oryginalne i pozostawia wiele otwartych pomysłów.
W tej książce skupiono się głównie na motywie intrygi a także miłości która nie dokońca była szczera. Właśnie szczerość i zaufanie to takie najważniejsze aspekty związane z tą historią. To na nich autorka opiera swoją fabułę ale także osobowości bohaterów. Kaja wydaje mi się kobietą która bardzo szybko uda drugiemu człowiekowi, jest naiwna a mimo to szuka w życiu czegoś wyjątkowego. Tym czasem Marcus okazuje się osobą dość przebiegłą nieszczerą i wykorzystującą drugiego człowieka. Takie dwa przeciwstawne charaktery bardzo mnie zaciekawiły. Chciałam wiedzieć w jakim kierunku potoczy się ta historia. To co mi się podobała to to że nie była cukierkowa. Autorka zachowała pozory mafijne lecz większą uwagę poświęciła sceną erotycznym. Nie mniej jednak wszelkie zdarzenia związane z grozą, niebezpieczeństwem i gangsterką zostały napisane bardzo dobrze, wywoływały skrajne emocje a tego oczekiwałam. Scen erotycznych było tu dużo I niekiedy zaburzały mi cały odbiór książki natomiast były one tu kluczowe. Wiem że troszkę się to może wymieszać bo tu narzekam że za dużo a z drugiej strony są potrzebne. Bo to właśnie dzięki nim zauważycie pewne manipulacje i następstwa wydarzeń. Całość mi się podobała, łatwo można było ją sobie wyobrazić:) dlatego polecam !:

Na półkach: , , , , , , , , , , , , , ,

Zakończenie wbija w podłogę. Droga autorko nie rób nam czytelniczką tego i szybko wydaj kolejny tom.

Zaufanie niewłaściwej osobie może odebrać wszystko co najcenniejsze…

Kaja zdobywa upragniony tytuł mistrzyni Polski w boksie. Jej życie ma diametralnie się zmienić - wyjazd do Grecji, pełna wyzwań praca. Jednak czy skomplikowane relacje z szefem greckiej mafii nie okażą się być przeszkodą w drodze po szczęście? Czy znajomość ta nie okaże się być dla Kaji na tyle niebezpieczna co i namiętna? Czy dziewczyna aby napewno ufa właściwym osobom?

Pierwsze spotkanie z twórczością Agnieszki Krzon i to jak najbardziej udane. Jest to raczej typowy romans mafijny, ale pióro autorki bardzo przypadło mi do gustu dlatego książkę czytało mi się świetnie. Dość dużo się tutaj dzieje, a akcja jest dynamiczna co bardzo lubię.
Dziewczyna zakochuje się w niegrzecznym chłopcu - mafiosie. Wszystko bardzo szybko nabiera tempa, a później do naszej głównej bohaterki dociera, że być może wpadła w niezły kanał. Na światło dzienne wychodzą tajemnice i mroczne oblicze Marcusa. Jak widzicie pomysł na fabułę wydaje się być dość oklepany, ale pomimo to jest naprawdę całkiem niezły!

Bohaterowie zostali świetnie skonstruowani, chociaż muszę przyznać, że Kaja momentami dość mocno mnie irytowała. Odebrałam ją jako osobą zbyt mocno zadufaną w sobie, uważającą, że ładna buźka załatwi wszystko. Nie znoszę tego typu kobiet!
Jednak co muszę przyznać to sylwetki obojga i sposób zachowania idealnie pasują do danych scen. Dzięki temu wszystko wypada naprawdę realnie.
Emocje pomiędzy tą dwójką są elektryzujące. Czuć namiętność i wzajemny pociąg. Bywa także mrocznie. Chociaż muszę przyznać, że w opisach scen łóżkowych czegoś mi zabrakło. Nie zostały one w moim odczuciu dopieszczone, co wyłącznie dodałoby im „uroku”.

Samo zakończenie, jak i tytułowa intryga zapewne zaskoczą czytelników i mam nadzieję, że tak w moim przypadku będzie to wyłącznie na plus.

„Intryga” to książka z całą pewnością dla starszych czytelników chociażby przez sceny łóżkowe. Książkę czyta się dość szybko i płynnie. Całość potrafi zaintrygować. Jeżeli lubicie mafijne romanse to zdecydowanie sięgnijcie po „Intrygę”.

Książka została otrzymana z Klubu Recenzenta serwisu nakanapie.pl.

Zaufanie niewłaściwej osobie może odebrać wszystko co najcenniejsze…

Uważaj, komu ufasz, bo stracisz to, co najcenniejsze.

Intryga” to kontynuacja losów Kai.
Po wygraniu walki i zdobyciu upragnionego tytułu wyjeżdża do Grecji.
Wkrótce ma zacząć nowy etap życia.
Liczy na to, że będzie mogła w końcu zobaczyć i zbliżyć się do córki ponieważ właśnie tam przebywa jej były mąż z ich dzieckiem.
Jednak do osiągnięcia pełnego szczęścia na jej drodze stoi Marcus, szef greckiej mafii.
"Faceci noszący nazwisko Ferretos nie znoszą sprzeciwu i nieposłuszeństwa ze strony kogokolwiek, a zwłaszcza kobiet."
Kaie ciągnie do tego mężczyzny bardziej niż by chciała. A to rodzi kolejny problem.
Niestety mroczne sekrety ukochanego wciągną ja w gangsterskie środowisko w którym będzie musiała podjąć ważne decyzję. Jeden nierozważny krok może doprowadzić do tragedii.
Czy przyciąganie Kai do Marcusa zaważy na jej przyszłości?
Czy dziewczyna zazna szczęścia u boku mężczyzny?
Jak potoczą się ich losy?

Kochani powiem Wam że….
Książka zapewni wiele niebezpiecznych sytuacji, wyrzeczeń, trudnych decyzji, kłamstw, intryg i sporą dawka seksu😈
Pomysł na fabułę świetny a do tego momentami naprawdę zaskakujący. Do samego prawie końca czytelnik nie wie kto odpowiada za intrygę.
Chyba nie tylko ja zauważyłam że autorka poruszyła ważne tematy takie jak zaniedbywanie związku i uczuć, a także brak wsparcia i oparcia we własnej rodzinie.
Jeśli, lubicie gorące romanse z mafią w tle i z nieoczywistym zakończeniem, to ta pozycja jest idealna. Jestem przekonana, że z bardzo się Wam spodoba.

Uważaj, komu ufasz, bo stracisz to, co najcenniejsze.

Intryga” to kontynuacja losów Kai.
Po wygraniu walki i zdobyciu upragnionego tytułu wyjeżdża do Grecji.
Wkrótce ma zacząć nowy etap życia.
Jednak do osiągnięcia pełnego szczęścia na jej...

‼️RECENZJA‼️

Autor: Agnieszka Krzon
Wydawnictwo: Novae Res

Ogromnie dziękuję wydawnictwu za egzemplarz do recenzji.

„Intryga” to kontynuacja losów Kai. Po wygraniu walki i zdobyciu upragnionego tytułu wyjeżdża do Grecji. Tam jest jej były mąż z córką i liczy na to, że będzie mogła w końcu zobaczyć i zbliżyć się do córki. Obok naszej bohaterki nadal kręci się Marcus, który nie daje jej za dużo swobody i nie pozwala na wiele rzeczy. Bo jak się okazuje nasz mężczyzna, to szef mafii. Jak dobrze wiemy tacy mężczyźni nie pozwalają kobietom decydować i nie tolerują sprzeciwu. A jak wiemy nasza Kaja, to wulkan energii i cięty język. I jak ma się odnaleźć w takim świecie. Kto tutaj jest przyjacielem, a kto wrogiem? I jakie intrygi odkryje?

Po przeczytaniu pierwszej części byłam zachwycona i cieszyłam się, że nie będę musiała czekać na drugi tom. I tutaj kochani kolejny raz autorka mnie nie zawiodła, styl pisania i lekkość pióra pozostała. Mogę wam obiecać, że nasza główna bohaterka dalej jest twarda i nie daje sobie w kaszę dmuchać, pomimo że Marcus próbuje ją utemperować to nie jest to takie proste. W tej części poznajemy lepiej świat naszego greckiego boga, i to czym się zajmuje. No cóż, nasi bohaterowie nie będą mieć łatwo, bo jak sam tytuł mówi „Intrygi” będą i wystawią ich związek na próbę.

Kochani serdecznie polecam wam sięgnąć po kolejne papierowe dziecko autorki, bo naprawdę warto wspierać takich autorów. Droga Agnieszko dziękuję ci za zaufanie i możliwość recenzji twoich książek.

@agnieszkakrzon
@wydawnictwo_novaeres

#recenzja #agnieszkakrzon #wydawnictwonovaeres #Intryga #Grecja #Marcus #Kaja #walka #boks #mistrzyni #odpoczynek #czytamlegalnie #związek #czytamksiazki #zaczytanamama86

‼️RECENZJA‼️

Autor: Agnieszka Krzon
Wydawnictwo: Novae Res

Ogromnie dziękuję wydawnictwu za egzemplarz do recenzji.

• Mafia
  • Kupione