Patrząc szerzej. Dialog teologii i nauki

Okładka książki Patrząc szerzej. Dialog teologii i nauki
2021-04-01
2021-04-01
Eliza Litak
rozum wiara nauka Bóg

To naprawdę dobra ksiązka, na poziomie , autor jest biofizykiem , profesorem o ogromnej wiedzy, tak ,ze czasem lektura mnie przerastała ogromem odniesien. Mimo to podobała mi sie, zwlaszcza swietny rozdzial o teologii naturalnej. Polecam lektura dla inteligentnych i wymagających ludzi, zainteresowanych dialogiem religii i nauki

Dodaj cytat z książki Patrząc szerzej. Dialog teologii i nauki