Zespół zaczyna się od Ciebie

rozwój osobisty przywództwo lider zarządzanie zespołem
biznes, finanse
Krzysztof Krzyżanowski
rozwój osobisty przywództwo lider zarządzanie zespołem

#515 - Zespół zaczyna się od Ciebie - Michael G. Rogers - Wydawnictwo Studio EMKA
#75/52/2021

Książka ma 168 stron, swoją premierę miała dnia 10.03.2021 roku i jest to poradnik z kategorii biznes.

Składa się ona z 6 rozdziałów - 6 prostych wskazówek, które zmienią członków zespołu z dobrych we wspaniałych:
1. Okazuj bezinteresowność.
2. Bądź osobą godną zaufania.
3....

• 2021