Miłosne Gierki

literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo Feniks
2021-02-15
2021-02-15
miłość pożądanie uzależnienie romans erotyk dla kobiet

Aj to było słabe... Treść pozostawia wiele do życzenia. Tak samo wykonanie.

Aj to było słabe... Treść pozostawia wiele do życzenia. Tak samo wykonanie.

Plagiat, co tu więcej pisać.

Plagiat, co tu więcej pisać.

2064

Ewidentny plagiat. Mam "Jeśli zostaniesz" C. Cole wydane nakładem Wydawnictwa Amber i to do jej lektury zachęcam czytelników. Nie promujmy nieuczciwości!!!
Anna Siwa to nie autor to PLAGIATOR!!!

Jeżeli pani to czyta, to niech pani wie, że trzeba mieć niezły tupet, żeby promować na swoim profilu na instagramie legalne czytelnictwo. Sama jest pani antyreklamą legalnego piśmiennictwa. Pani Dulska - wstyd!!!
Ja pani książkę nabyłam legalnie. I co z tego skoro, podobnie jak inni mi podobni, zostaliśmy oszukani, a pani chciała się wzbogacić na kradzieży własności intelektualnej innej Autorki.

Anna Siwa to nie autor to PLAGIATOR!!!

Jestem bardzo ciekawa, co "autorka" tej książki miała w głowie skoro bez wyrzutów sumienia zerżnęła inną książkę. PLAGIAT!

Byłam ciekawa tej książki, i tego czy rzeczywiście jest tak zjechana od innej autorki... Ktoś taki nie powinien zwać się autorem... bez wzgledu na to jakie zgodności wykluczające plagiat autorka przedstawi.... to nie zmieni faktu, że książka nim jest, a czytelnik nie zapomina... szok...

Za taki plagiat ta pseudopisarka powinna zakończyć karierę... Jak tak można... Nic wiecej nie dodam bo nie warto.

Kolejne zaskoczenie zarówno treścią jak i sposobem pisania.Początkowo myślałam że nie przebiję się do końca ale dałam radę i zakończenie bardzo mnie zaskoczyło.

Brak słów. Już chyba wszysycy napisali wcześniej o co chodzi.

Brak słów. Już chyba wszysycy napisali wcześniej o co chodzi.

Jak ktoś może tytułować się "autorką" a potem tłumaczyć, że jej książka to plagiat tylko w ok.10 %? Jak w ogóle można zerżnąć czyjąś książkę w jakiejkolwiek ilości?! Albo się piszę i używa wyobraźni, albo się nie pisze wcale!

Czy to jest kolejny plagiat na naszym rynku? Nie mi to oceniać, ale jako czytelnik zauważyłam ogromne podobieństwa do książki "Jeśli zostaniesz" Courtney Cole. Nawet jeśli specjaliści potwierdzą, że to tylko inspiracja czyimś dziełem, a nie plagiat, to i tak nie sięgnę po kolejną książkę tej Pani.
Niestety styl pisania autorki nie jest według mnie przyjemny i dziwie się, że pracowała wcześniej jako redaktorka. Miało być mrocznie, ale brakowało mi emocji na stronach tej książki oraz same dialogi między bohaterami były suche, co tylko utrudniało mi wczucie się w ich relację i akcję.

Niestety styl pisania autorki nie jest według mnie przyjemny i dziwie się,...

Anna Siwa Miłosne Gierki Zobacz więcej
Anna Siwa Miłosne Gierki Zobacz więcej