Dark Dreaming

1991-11-01
Data 1. wydania:
1991-11-01
angielski
Literatura amerykańska horror horror psychologiczny sny gwałt psycholodzy

więcej Więcej

Historia ukazana w „Dark Dreaming” jest dosyć typowa, wręcz klasyczna. Tym, co jednak sprawiło, że czytałem tę książkę z zainteresowaniem, było pokazanie w niej wydarzeń z ciekawego punktu widzenia. Dzięki skoncentrowaniu się na psychologii autorowi udało się przedstawić stare i ograne motywy w nowym świetle. W pewnym momencie autor mnie nawet trochę zdezorientował i zmusił...

• Horrory ang. lata 1990.
  • Horrory anglojęzyczne

Dodaj cytat z książki Dark Dreaming