JavaScript. Interaktywne aplikacje webowe

Helion
2020-09-29
2020-09-29

więcej Więcej

Powiem wam, że ta książka jest bardzo dobra, została cała przeczytana od deski do deski. Zajęła mi niecałe 2 dni na przeczytanie, gdyż ma 200 stron i nieźle się przy niej bawiłem przed komputerem. Polecam dla wszystkich, którzy interesują się programowaniem, ponieważ wszystko jest wyjaśnione od zera. Wstęp jest ciekawy, zawartość również. Tym którzy się tym interesują,...

• Pożyczone od Znajomych
  • Ebook_Epub