Księga Adsów. Twój przewodnik po dżungli social mediów

Okładka książki Księga Adsów. Twój przewodnik po dżungli social mediów
Franciszek Georgiew Wydawnictwo: Onepress informatyka, matematyka
informatyka, matematyka
Onepress
2020-10-13
2020-10-13

więcej Więcej

Chyba nikomu nie trzeba przedstawiać Franka i agencji Social Tigers. Książkę zamówiłem od razu po premierze. Co do jakości nie miałem ani grama wątpliwości – znając wystąpienie i warsztaty prowadzone przez Franka. Po przeczytaniu, mogę stwierdzić, że kawał dobrej roboty, a pozycja będzie mi na pewno towarzyszyć przy kolejnym odpaleniu business managera FB. Masa cennych...

• Mam i nie oddam!
  • E-Business
  • Marketing
  • Marketing & PR
  • Legionowo dorośli
  • *poradniki

Dodaj cytat z książki Księga Adsów. Twój przewodnik po dżungli social mediów