Pingwin i inne opowieści

Okładka książki Pingwin i inne opowieści
Szymon Kaźmierczak Wydawnictwo: Wydawnictwo Granda Seria: Biblioteka Polskiego Komiksu Niezależnego komiksy
komiksy
Biblioteka Polskiego Komiksu Niezależnego
Wydawnictwo Granda
2020-05-08
2020-05-08
Komiks Komiksy

Okładka książki Szóstka Paweł Garwol, Maciej Jasiński, Karol Kalinowski, Szymon Kaźmierczak, Łukasz Kowalczuk, Maria Rostocka, Agata Wawryniuk
Ocena 4,5
Szóstka Paweł Garwol, Macie...

więcej Więcej

No cóż. Zawsze warto wspierać komiks niezależny i dawać uwagę mniejszym wydawnictwom.
Te zbiórek opowieści jest dosyć specyficzny. Niektóre scenki zabawne, niektóre ładne i takie melancholijne (tytułowy Pingwin), ale całość jakoś nie dla mnie. Trochę za dużo zgrywu w nie moim klimacie (fiksacja z toitoi trochę niepokojąca :) ).
Mam nadzieję na długą i bardziej rozbudowaną...

• Komiksy
  • 2020
  • Komiks
  • Legionowo dorośli
  • Komiks
  • Wypożyczyłem z/od
  • Legionowo młodzież/dzieci

Dodaj cytat z książki Pingwin i inne opowieści